ел. пошта: rectorџs¶@–пэНёchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionџs¶@–пэНёchnu.edu.ua

15-10-2019

2019-06-21 16:06:30
Зміцнення співпраці Чернівецького національного університету з університетами Німеччини

11-13 червня делегація Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у складі начальника відділу міжнародних зв’язків Сергія Луканюка та декана економічного факультету Руслана Білоскурського відвідала з робочим візитом Німеччину. В ході візиту відбулася низка зустрічей з представниками університетів Німеччини, обговорення перспектив освітньої та наукової співпраці, можливості академічної мобільності та проходження закордонної практики студентами ЧНУ. Зокрема, відбулася зустріч з адміністрацією Університету прикладних наук, технологій, бізнесу та дизайну м. Вісмар. Ректор Університету професор Бодо Віганд-Гофмайстер наголосив, що східне партнерство є одним з пріоритетних напрямків розвитку їх університету. На зустрічі розглядалися питання впровадження програми подвійних дипломів, обміну досвідом застосування інструментів дистанційної освіти, професійного спрямування освіти в університетах Німеччини. У майбутньому планується підписання угоди між університетами, для цього на даному етапі відбувається погодження тексту можливої угоди.

У м. Шверін також відбулася зустріч із головою Асоціації університетів та вищих навчальних закладів м. Шверін Іоахімом Веградом, представниками муніципальної влади та торгово-промислової палати. Обговорено можливості співпраці Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та університетів й інших навчальних закладів м. Шверін. Зокрема, йшлося про можливу співпрацю в сфері фізіотерапії та ерготерапії (спільні програми та проходження практики), а також в галузі вивчення німецької мови (сприяння вивчення німецької мови в Україні та сертифікація рівня її знань).

Важливою частиною візиту стало підписання договору про співпрацю між Чернівецьким національним університету імені Юрія Федьковича та Міжнародним інститутом гостинності. Досягнуто домовленостей про можливість проходження закордонної виробничої практики для студентів, що навчатимуться за освітніми програмами «Маркетинг в ресторанному, готельному та туристичному бізнесі» та «Міжнародний туризм».

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterџs¶@–пэНёchnu.edu.ua