ел. пошта: rector[ъ™)В@ЂКchnu.edu.ua

ел. пошта: admission[ъ™)В@ЂКchnu.edu.ua

15-10-2019

2019-05-16 16:42:17
Науковців Чернівецького національного університету відзначили нагородами

З нагоди Дня науки у Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулося нагородження наукової еліти краю.

«Без жодного сумніву, наші науковці завжди були в авангарді всіх важливих процесів: якщо подивимось на XX та сьогодні на XXI століття - вони були в числі перших, хто говорив про проблеми, попереджував про них, шукав вирішення тих чи інших локальних субрегіональних, регіональних та світових проблем. Дякую вам за те, що нині ви в цих непростих умовах робите відповідально свою справу», - наголосив під час вітального слова в.о. голови ОДА Михайло Павлюк. Та згідно з указом Президента України нагороджено високою державною нагородою - Орденом княгині Ольги III ступеня, проректора, професора Тамару Марусик. «Це не моя особиста заслуга, це заслуга колективу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича», - відзначила пані Тамара.

Ювілейну відзнаку ОДА «100 років Буковинському Віче» вручили кандидату педагогічних наук, доценту кафедри музики Ользі Чуріковій-Кушнір та доктору філософських наук, завідувачу кафедри філософії, релігієзнавства та теології Миколі Шкрібляку. Почесні грамоти ОДА отримали доктор філософських наук, доцент кафедри культурології релігієзнавства та теології Олександр Бродецький, кандидат біологічних наук, доцент кафедри агротехнологій та ґрунтознавства Василь Черлінка, доктор політичних наук, асистент кафедри міжнародних відносин Олег Козачук, кандидат політичних наук, доцент кафедри міжнародної інформації Павло Катеринчук. За сумлінну, творчу працю та особистий внесок в розвиток вітчизняної науки нагороджено також доктора юридичних наук, доцента кафедри публічного права Людмилу Вакарюк, доктора фізико-математичних наук, асистента кафедри електроніки та енергетики Віктора Бруса, доктора фізико-технічних наук, доцента кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Андрія Самілу, доктора фізико-математичних наук, доцента кафедри математичних проблем управління і кібернетики Ігоря Малика, асистента кафедри англійської мови Сергія Орищука.

Пишаємося науковцями нашого університету та зичимо нових наукових відкриттів на благо рідної України!

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmaster[ъ™)В@ЂКchnu.edu.ua