58012, ”крањна,

—тор≥нки:
2019-05-03 12:19:59
ўиро в≥таЇмо!
   “ретього дн€ м≥с€ц€ травн€ св€ткуЇ ƒень народженн€ насто€тель сем≥нарського храму “рьох —в€тих –езиденц≥њ Ѕуковинських митрополит≥в, кандидат богословських та ≥сторичних наук, доцент, прото≥Їрей ћикола ўербань.

« ц≥Їњ нагоди, ¬сечесний отче, прийм≥ть сердечн≥ в≥танн€ в≥д колективу викладач≥в ≥ студент≥в кафедри культуролог≥њ, рел≥г≥Їзнавства та теолог≥њ та усього ун≥верситету.

Ѕог покликав ¬ас до св€щеничого служ≥нн€ в дуже молодому в≥ц≥, а перш≥ кроки ¬ашого пастирського утвердженн€ розпочалис€ саме з цього величавого храму на Ѕуковин≥, €кий Ї д≥тищем ген≥ю великого подвижника в≥ри, благочест€ та книжноњ вченост≥ – славетного митрополита ™вгена (√акмана). ћи переконан≥, що саме ѕромисел Ѕожий, доповнений ¬ашою любов’ю до …ого —в€тоњ ÷еркви та ≥ндив≥дуальною наполеглив≥стю, з≥грали ключову роль в тому, що ¬и зустр≥чаЇте цей юв≥лей з таким багатим ≥ щедрим доробком. ¬и в≥дбулис€ ≥ €к науковець та педагог, ≥ €к пастир та громадсько-культурний д≥€ч ≥ просв≥тник краю.

« великою ревн≥стю та старанн€ми упродовж п’€тнадц€ти рок≥в ¬и оп≥кувалис€ Ѕогословським в≥дд≥ленн€м, сл≥дуючи добрим традиц≥€м, закладеним його фундаторами ≥ людьми доброњ вол≥, €к≥ в≥дроджували богословську осв≥ту в незалежн≥й ”крањн≥. ƒ€куючи за ¬аш≥ старанн€, ми молимо Ѕога, просимо ≥ ¬ас залишатис€ й надал≥ дл€ нашого колективу, ув≥реноњ пастви, а головне – студентськоњ молод≥ прикладом дл€ насл≥дуванн€, щоб, бачачи ¬ашу ревн≥сть та в≥рн≥сть ™вангельським «апов≥там, зростала в наших серц€х ще б≥льша заохота до того, аби Їдиним серцем ≥ Їдиними устами д€кувати Ѕогов≥ за дар ¬ашого служ≥нн€ (ѕор≥вн.: 2  ор. 9, 11-14).

Ќехай ¬оскресший ’ристос —паситель у ц≥ св≥тлоносн≥ дн≥ обдаруЇ ¬ас ≥ всю ¬ашу родину Ќебесною ласкою та щедротами й зм≥цнить —воЇю благодаттю дл€ примноженн€ духовних дар≥в, щоб ¬и могли з ≥ще палк≥шою ревн≥стю служити у     ¬инограднику ’ристовому на благо ≥ процв≥танн€ …ого —в€тоњ —оборноњ ”крањнськоњ ÷еркви та ”крањнського Ќароду!

ћног≥њ ≥ благ≥њ ¬ам л≥та!

Ќазад
—тор≥нки:
Ќовини
© 1999- „ерн≥вецький нац≥ональний ун≥верситет ≥м. ё. ‘едьковича.
¬аш≥ зауваженн€, запитанн€ та пропозиц≥њ: webmasterћ;с@@а—°ШЩ•chnu.edu.ua
Powered by Nova, ѕрограмуванн€:  рамар ј.¬., ƒизайн: јнтонюк ј.ћ.

¬√ќ–”