58012, ”крањна,

јрх≥в новин

—тор≥нки:
2019-04-12 19:52:10
Ќаст≥льна гра "—в≥т √ромад"

« 11 по 19 кв≥тн€ 2019 року в ≤нформац≥йному центр≥ ™— „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича представники управл≥нн€ молод≥ та спорту „ерн≥вецькоњ обласноњ державноњ адм≥н≥страц≥њ провод€ть цикл симул€ц≥йно-навчальних наст≥льних ≥гор "—в≥т √ромад" дл€ студент≥в заклад≥в вищоњ осв≥ти м. „ерн≥вц≥. ” перш≥й симул€ц≥йн≥й гр≥ вз€ли участь студенти економ≥чного факультету „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥м. ёр≥€ ‘едьковича €к≥ вир≥шили роз≥грати один з ≥грових сценар≥њв у рамках €кого намагалис€ утворити "громаду ≥новатор≥в".

√ра "—в≥т √ромад" – це перша украњнська наст≥льна кооперативна наст≥льна стратег≥€ дл€ кер≥вник≥в та л≥дер≥в зм≥н у жанр≥ соц≥ального стимул€тора €ка вчить лог≥ц≥ розбудови територ≥альних громад у процес≥ децентрал≥зац≥њ нашоњ крањни. ѕеремогу тут можна здобути лише ус≥м гравц€м разом. √ра задумана ≥ розроблена €к ≥нструмент навчанн€ (в тому числ≥ ≥ самонавчанн€) дл€ людей, €ким не байдужий розвиток своњх територ≥альних громад, ≥ тому розвиваЇ навички, €к≥ необх≥дн≥ будь-€кому громад€нину/ц≥ у XXI стол≥тт≥.

”часть у симул€ц≥йн≥й гр≥ дл€ кожного учасника це гарна можлив≥сть зрозум≥ти за €кими умовами може розвиватись громада в €к≥й в≥н проживаЇ, бо гра "—в≥т громад" моделюЇ життЇв≥ ситуац≥њ та под≥њ, з €кими стикаютьс€ гравц≥, €к≥ максимально наближен≥ до наших сучасних украњнських реал≥й.

ожен з учасник≥в в≥д≥груючи свою ≥грову роль вчивс€ планувати св≥й бюджет та кооперуватис€ в плануванн≥ бюджету громади загалом, усв≥домлювати влив кожного з учасник≥в на розвиток своЇњ громади, планувати ≥ндив≥дуальн≥ та колективн≥ ц≥л≥ розвитку, критично та анал≥тично мислити, про€вл€ти ≥н≥ц≥ативу та реал≥зовувати своњ л≥дерськ≥ задатки та багато ≥ншого. √ра приносить розум≥нн€ того, що особистий усп≥х дуже часто залежить в≥д усп≥ху твоЇњ громади, ≥ навпаки, що побуджуЇ перейматис€ њњ розвитком та реал≥зовувати себе €к небайдужого громад€нина.

Ќаст≥льна гра "—в≥т √ромад"

Ќазад
—тор≥нки:
Ќовини
© 1999- „ерн≥вецький нац≥ональний ун≥верситет ≥м. ё. ‘едьковича.
¬аш≥ зауваженн€, запитанн€ та пропозиц≥њ: webmasterСШь@jсfchnu.edu.ua
Powered by Nova, ѕрограмуванн€:  рамар ј.¬., ƒизайн: јнтонюк ј.ћ.

¬√ќ–”