ел. пошта: rectorѕ#ј/Y@ЄСxchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionѕ#ј/Y@ЄСxchnu.edu.ua

09-12-2019

2019-03-28 14:50:35
Студенти кафедри електроніки і енергетики пройшли переддипломну практику на філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»

В.о. директора Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету Степан Мельничук та завідувач кафедри електроніки і енергетики Павло Мар’янчук відвідали філію «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» та обговорили з керівництвом станції можливість налагодження співпраці.

Першим результатом цієї співпраці є те, що студенти 4 курсу кафедри електроніки і енергетики пройшли переддипломну практику на філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».

За час проходження практики студенти ознайомилися з самою станцією: греблею, машинним залом та з іншими виробничими підрозділами, які забезпечують роботу електростанції. У машинному залі вони побачили роботу величезних електрогенераторів, ознайомились з їх будовою та принципом роботи, побачили величезні машини в розібраному і робочих станах, відвідали центральний пульт керування, ознайомились з електронною та електротехнічною апаратурою, яка використовується при керуванні роботою станції. Вони дізналися про режими роботи станції, про проведення профілактичних та робіт по обслуговуванню і ремонту електрогенераторів і турбін. При цьому вони мали можливість продемонструвати належні теоретичні знання і практичні навики.

Керівництво Чернівецького національного університету, інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук і кафедри електроніки і енергетики та  керівництво філії «Дністровська ГЕС» планують розширення співпраці між цими установами. Зокрема йдеться про підготовку і перепідготовку висококваліфікованих кадрів, участь співробітників електростанції в процесі підготовки спеціалістів, проведення спільних наукових досліджень та виконання студентами кваліфікаційних і дипломних робіт під спільним керівництвом.

Обома сторонами електростанція розглядається не тільки як база підготовки висококваліфікованих фахівців, але і як місце майбутнього працевлаштування випускників кафедри електроніки і енергетики за спеціальностями: «141 - Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» і «171 – Електроніка».

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterѕ#ј/Y@ЄСxchnu.edu.ua