58012, ”крањна,

јрх≥в новин

—тор≥нки:
2019-03-28 14:25:26
ƒо „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету прињхала ¬≥це-премТЇр-м≥н≥стр ”крањни

—ьогодн≥, 28 березн€, у „ерн≥вц€х з робочим в≥зитом перебуваЇ ¬≥це-прем’Їр-м≥н≥стр ”крањни з питань Ївропейськоњ та Ївроатлантичноњ ≥нтеграц≥њ ≤ванна  лимпуш-÷инцадзе.

як ≥ планувалось ран≥ше, в≥це-прем’Їрка зустр≥лась з кер≥вництвом „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича. ” каб≥нет≥ ректора в≥дбулас€ дружн€ розмова, на €к≥й були присутн≥ в.о. ректора ќлег јнгельський, перший проректор –оман ѕетришин, проректори “амара ћарусик та ѕетро ‘очук, начальник в≥дд≥лу м≥жнародних зв’€зк≥в —ерг≥й Ћуканюк, а також представники „ерн≥вецькоњ облдержадм≥н≥страц≥њ.

«устр≥ч завершилас€  сп≥льним фото на пам€ть.

ѕ≥сл€ цього у „ервон≥й зал≥ в≥дбулас€ в≥дкрита лекц≥€ ≤ванни  лимчуш-÷инцадзе дл€ студент≥в та викладач≥в „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету.

«ѕ’€ть рок≥в тому громад€ни ”крањни обрали шл€х поверненн€ у велику Ївропейську родину. ≤ саме зараз наша крањна впритул наблизилась до руб≥кону, за €ким впроваджен≥ за цей час зм≥ни можуть стати незворотними», – наголосила у своЇму виступ≥ пан≥  лимпуш-÷инцадзе.

¬она нагадала, що ”года про асоц≥ац≥ю – це наймасштабн≥ший ≥ найірунтовн≥ший документ, €кий ™— коли-небудь укладав ≥з третьою крањною. ¬же сьогодн≥ украњнц≥ можуть в≥дчути переваги в≥д виконанн€ ”годи, адже це впровадженн€ Ївропейських стандарт≥в ≥ практик у вс≥ сфери житт€: в≥д державного управл≥нн€ до захисту прав споживач≥в.  р≥м того, громад€ни нашоњ крањни можуть користуватись можливост€ми низки програм ™—, €к≥ спри€ють веденню б≥знесу, культурному й осв≥тньому обм≥ну, науковому сп≥вроб≥тництву тощо.

“акож в≥це-прем’Їрка з≥зналась, що вражена побаченим арх≥тектурним ансамблем колишньоњ –езиденц≥њ митрополит≥в Ѕуковини ≥ ƒалмац≥њ та з рад≥стю погодилась на екскурс≥ю.

Ќазад
—тор≥нки:
Ќовини
© 1999- „ерн≥вецький нац≥ональний ун≥верситет ≥м. ё. ‘едьковича.
¬аш≥ зауваженн€, запитанн€ та пропозиц≥њ: webmasteroц.i@}gШchnu.edu.ua
Powered by Nova, ѕрограмуванн€:  рамар ј.¬., ƒизайн: јнтонюк ј.ћ.

¬√ќ–”