58012, ”крањна,

—тор≥нки:
2019-03-28 10:38:51
ќголошенн€!

«апрошуЇмо ус≥х зац≥кавлених у понед≥лок, 1 кв≥тн€, о 16:00 на публ≥чну лекц≥ю ¬≥тал≥€ „ерно≥ваненка на тему: «јкадем≥чна юдањка в ”крањн≥, або нав≥що украњнц€м вивчати Їврењв»  у конференц-зал≥ ÷ентру Gedankendach (вул.  оцюбинського, 2,  корпус  є 5, ауд.149)

ј наступного дн€ - у в≥второк, 2 кв≥тн€, о 15:00 на факультет≥ ≥стор≥њ, пол≥толог≥њ та м≥жнародних в≥дносин (корпус є14, вул.  афедральна, 2; 18 аудитор≥€) в≥дбудетьс€ публ≥чна дискус≥€ на тему: «≤сторик ≥ Ївропейськ≥ трагед≥њ XX стол≥тт€: €к промовл€ти до р≥зних аудитор≥й?» з нагоди виходу другого виданн€ книги “≥мот≥ —найдера « ривав≥ земл≥: ™вропа м≥ж √≥тлером ≥ —тал≥ним».

ќрган≥затори: ÷ентр юдањки „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича; ¬идавництво «Laurus»; ”крањнська асоц≥ац≥€ юдањки

”часники:

ќлег —уровцев, кандидат ≥сторичних наук, доцент кафедри ≥стор≥њ ”крањни ≥ голова ÷ентру юдањки „Ќ” ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича

Ќатал≥€ ЌечаЇва-ёр≥йчук, кандидатка ≥сторичних наук, доцентка кафедри пол≥толог≥њ та державного управл≥нн€ „Ќ” ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича

¬≥тал≥й „ерно≥ваненко, кандидат ≥сторичних наук, доцент кафедри ≥стор≥њ Ќ” « иЇво-ћогил€нська академ≥€», президент ”крањнськоњ асоц≥ац≥њ юдањки

ћодераторка:

√алина Ћюбчич, виконавча директорка видавництва «Laurus»

≤сторик ≥ Ївропейськ≥ трагед≥њ XX стол≥тт€: €к промовл€ти до р≥зних аудитор≥й?

” середин≥ ’’ стол≥тт€ ™вропа стала ареною з≥ткненн€ нацистськоњ Ќ≥меччини ≥ стал≥нського —–—–. ѕрофесор ™льського ун≥верситету “≥мот≥ —найдер розгл€даЇ геноцид Їврењв на зайн€тих Ќ≥меччиною територ≥€х, акти масового насильства у —–—– (штучний голод в ”крањн≥ й ≥нших республ≥ках —–—–, депортац≥њ кримських татар, чеченц≥в та ≥нших народ≥в), а також антисем≥тську кампан≥ю в п≥сл€воЇнному –ад€нському —оюз≥ €к узаЇмопов’€зан≥ процеси, €к≥ перетворили половину ™вропи на прост≥р страждань. ÷≥ питанн€ вже багато рок≥в викликають гостр≥ суперечки серед досл≥дник≥в. ÷е стаЇ особливо пом≥тним у роковини масових убивств, коли под≥бн≥ дискус≥њ актуал≥зуютьс€ у «ћ≤. ”часники заходу обговор€ть можливост≥ виваженого висв≥тленн€ розгл€нутих —найдером питань у мед≥а та вплив його книжки « ривав≥ земл≥» на дискус≥њ щодо цих тем.

Ќазад
—тор≥нки:
Ќовини
© 1999- „ерн≥вецький нац≥ональний ун≥верситет ≥м. ё. ‘едьковича.
¬аш≥ зауваженн€, запитанн€ та пропозиц≥њ: webmasterЇK&жа≠@pGШ|chnu.edu.ua
Powered by Nova, ѕрограмуванн€:  рамар ј.¬., ƒизайн: јнтонюк ј.ћ.

¬√ќ–”