ел. пошта: rector’=Ј.@x'‘chnu.edu.ua

ел. пошта: admission’=Ј.@x'‘chnu.edu.ua

14-11-2019

2019-02-22 14:47:48
Про хід підготовки виборів ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

У ході підготовки виборів ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича після консультацій із Вченою радою наказом по університету від 18 лютого 2019 року затверджено склад Організаційного комітету та склад Виборчої комісії з проведення виборів ректора.

На засіданні Організаційного комітету з проведення виборів ректора університету 20 лютого 2019 року головою комітету обрано Лопатинського Юрія Михайловича, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету; заступником голови – Балуха Василя Олексійовича, доктора історичних наук, професора, член-кореспондента НАПН, декана філософсько-теологічного факультету; секретарем – Гарабажіва Ярослава Дмитровича, кандидата фізико-математичних наук, начальника навчального відділу університету. Відбулося обговорення прав і обов’язків членів комітету, завдань на найближчу перспективу, зокрема щодо розробки положень про реєстрацію спостерігачів, реєстрацію представників засобів масової інформації та ін. Звернення виборців з питань, що входять до компетенції Організаційного комітету, приймаються секретарем Я.Д. Гарабажівом (y.harabazhiv’=Ј.@x'‘chnu.edu.ua).

Також 20 лютого 2019 року відбулося перше – організаційне – засідання Виборчої комісії з проведення виборів ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Головою комісії обрано Пацурківського Петра Станіславовича, доктора юридичних наук, професора, декана юридичного факультету; заступником голови комісії – Новікова Сергія Миколайовича, доктора фізико-математичних наук, доцента, в.о. завідувача кафедри будівництва факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва; секретарем комісії – Кілінську Клавдію Йосифівну, доктора географічних наук, професора, завідувача кафедри соціальної географії та рекреаційного природокористування географічного факультету.

Організаційний комітет і Виборча комісія з проведення виборів ректора університету функціонують відповідно до законодавства та положень про них, затверджених Вченою радою за погодженням з первинною профспілковою організацією університету та первинною профспілковою організацією студентів університету.

Як відомо, вибори ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудуться 25 квітня 2019 року.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmaster’=Ј.@x'‘chnu.edu.ua