ел. пошта: rectorOЛ:@©@ЯХ}_chnu.edu.ua

14-11-2019

2019-02-21 12:14:07
Зустріч представників ради молодих вчених з в.о. ректора Олегом Ангельським

Вчора, 20 лютого, у стінах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася зустріч представників Ради молодих вчених при Чернівецькій обласній державній адміністрації (Я.П. Галан - голова ради, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання та спорту; проф. Ю.О. Сеті - інститут фізико-технічних і комп’ютерних наук; І.В. Горохолінська - філософсько-теологічний факультет; І.І. Панько - інститут фізико-технічних і комп’ютерних наук; О.В. Бешлей - факультет іноземних мов) з в.о. ректора Олегом Ангельським.

Метою діяльності ради є сприяння реалізації прав молодих вчених їх участі у формуванні та реалізації державної політики у відповідній сфері, забезпечення їхньої активної участі у проведенні наукових досліджень, захисту їх прав та інтересів.

Основними завданнями ради є:

1) сприяння взаємодії між органом виконавчої влади та молодими вченими;

2) підготовка пропозицій щодо створення правових і соціально-економічних умов для залучення молодих вчених до роботи в різних галузях науки, стимулювання професійної діяльності молодих вчених, сприяння підвищенню їх професійного рівня;

3) консультативна підтримка молодих вчених щодо здійснення наукової діяльності;

4) сприяння залученню молодих вчених до участі у конкурсах наукових робіт.

На зустрічі окреслили основні напрямки співпраці ради з університетом. Також обговорили питання про заохочення молодих вчених до проведення наукових досліджень та започаткування конкурсу «Кращий молодий вчений Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича».

Олег В'ячеславович у свою чергу виокремив актуальні проблеми та завдання, зокрема важливість публікацій у наукометричних базах Skopus та Web of Science для підняття статусу та рейтингу університету у світовому науковому співтоваристві.

Зустріч була конструктивною, сторони домовились про підтримку молодих вчених університету.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterOЛ:@©@ЯХ}_chnu.edu.ua